DPD najchętniej wybieranym kurierem w Polsce

19-09-2019

Według raportu "E-commerce w Polsce, Gemius dla e-Commerce Polska", przeprowadzonego przez firmę badawczo-technologiczną Gemius, wynika że DPD Polska była najczęściej wybieraną firmą kurierską w 2018r. zyskując wzrost 3% w porównaniu do roku 2017.

Firma badająca uwzgleniła w raporcie m.in postrzeganie firm kurierskich przez polskich e-konsumentów. Kolejnym czynnikiem uwzględnionym w badaniu jest również aktywność polskich internautów na portalach Opineo.pl oraz Ceneo.pl, na których dostępne są opinie konsumentów na temat sklepów oraz usługodawców internetowych.

- Pierwsze miejsce DPD Polska w raporcie Gemiusa to efekt naszych starań o zapewnienie nadawcom i odbiorcom maksimum wygody i pozytywnych doświadczeń z korzystania z usług kurierskich DPD – mówi prezes zarządu DPD Polska Rafał Nawłoka - Cel ten osiągamy poprzez wysoką jakość obsługi na ostatniej mili, nowoczesne narzędzia komunikacji z nadawcą i odbiorcą, a także przez świadome podejście do logistyki miejskiej - sieć łatwo dostępnych oddziałów miejskich oraz punktów nadań i odbiorów DPD Pickup liczy już łącznie ponad 2200 placówek.

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.